Walter Daatzelaar eerste bij drukbezocht Domstad-toernooi
Het was gisteren volle bak aan de Duurstedelaan tijdens het jaarlijkse Domstad-toernooi van UTTC. Met liefst zestig inschrijvingen uit de wijde omtrek verdeeld over groepen van acht spelers waren beide zalen van de club goed gevuld en kan worden teruggekeken op een geslaagde dag.
We focussen hier op de A-groep met de deelnemers met de hoogste rating. Er waren veel mooie wedstrijden bij, met liefst 10 potjes die in vijven werden beslist. UTTC'er Walter Daatzelaar trok uiteindelijk aan het langste eind en mag zich de kampioen van de dag noemen.

Met zes overwinningen pakte Walter de poulewinst, al ging dat zeker niet zonder slag of stoot. In de vierde ronde liep hij verrassend tegen een nederlaag aan tegen Dmitrii Margolis (2–3). Margolis speelde daarin sterk en trok onder meer met 11–5 en 11–4 twee games overtuigend naar zich toe.
Koen Wute eindigde als tweede met evenveel punten als Walter, maar moest op onderling resultaat de prijs aan Walter laten. Koen boekte onder andere een duidelijke 3–0 overwinning op Rens Boer (11–7, 11-5, 11-4), maar moest in andere wedstrijden wel degelijk aan de bak om zijn punten binnen te halen.
De derde plaats ging naar UTTC-trainer Jan Bogner, die met vijf overwinningen net voldoende afstand hield tot de achtervolgers. Na afloop was er genoeg ruimte voor de prijzen-bingo, een drankje en natuurlijk een vol bord nasi. Ook wat dat betreft is het concept dat voorgaande jaren door Mark Broers zo vakkundig was opgezet, door nieuwe organisator Ton van Ginkel perfect doorgezet. Op naar volgend jaar!

Zes tafels in zaal-A, volle bak tijdens het Domstad-toernooi!

Trots met het bijschrijven van zijn naam op de beker van het Domstad-toernooi.
